Kullanım Koşulları


Fırat Yalçın(firatyalcin.com) isimli bu blog sitesi Fırat Yalçın’a ait olup bizzat onun tarafından ve/veya kendisinin yetki verdiği blog yöneticileri tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki şartları ve uyarıları baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik: firatyalcin.com 'da yer alan içeriklerin tamamı psikolojik danışman Fırat YALÇIN tarafından (veya yayın altında belirtilen yazar ismi tarafından) oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler yalnızca aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

- Bu yazı firatyalcin.com'dan alınmıştır.
- Kaynak: firatyalcin.com

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Telif hakları kapsamında şikayet edilen site/içerik sayısı: 18
Şikayet edildikten sonra kaldırılan site/içerik sayısı: 18


Yorumlar: Fırat Yalçın’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

Fırat Yalçın'a gönderilen yorumlar denetimden geçse de yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

- Olası risklerden dolayı yorumlarda link paylaşımı kabul edilmez, link içeren yorum onaylanmaz.


Linkler: firatyalcin.com'da bulunan linkler tarafımdan yerleştirilmiştir. Sitelerin içeriklerini takip etmediğim için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir. Ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.full-width