30 Nisan 2013 Salı

0 Teknoloji Piyasasındaki Rekabetten Yararlanın!


Şu aralar teknoloji piyasasındaki rekabetin kızışması tüketicinin işine yaradı. Fakat bu vb. teknolojik rekabetten doğan indirimlerden yararlanabilmek için bilinçli olmak şart, biraz da uyanık :)


Peki neler yapılabilir? 

Bu sizin alacağınız teknolojik ürüne göre değişebiliyor fakat genel olarak yapılabilecek birkaç ortak şey var. Örneğin en güvenilir tekno marketlerin internet sitelerinin bülten haberlerine üye olmak. 2 Gün önce vatan bilgisayarın bülteninden gelen bir mailde i5 işlemcili DDR3 4 GB Ram'li, 1 GB NVIDIA ekran kartlı Exper Masaüstü bilgisayarın fiyatının 999 TL olduğunu görünce çok şaşırmıştım. Bu ihtiyacı bu yönde olanlar için mükemmel bir fırsattı.
Aynı sitenin akşam 22-00 arasında indirimli ürünleri oluyor. Tabi saati geldikten yirmi dakika sonra tükenmiş oluyor fakat dediğim gibi biraz uyanık olup erken davranırsanız bu fırsatların birisi sizin bir ihtiyacınızsa eğer büyük indirimlerden yararlanmış olursunuz. Aynı şekilde mediamark, gold, teknosa vb. mağazaların internet sitelerindeki rekabet satışlarından yararlanabilirsiniz.

İnternetten alışveriş yapmam ben diyenleri geçiyorum zaten!.

Telefon piyasasında ise şu aralar operatörler coşmuş durumda. Özellikle bu alanda aveadan büyük ataklar var şu aralar. Sony Xperia Z yi çok uygun fiyata getirdiler mesela.

Ayrıca genel kapsamlı alışverişler için donanımhaber'in sıcak fırsatlar kısmından yararlanmanızı da öneririm.

Rekabet iyidir ;)

Esen Kalın...Bu yazıyı beğendiniz mi?

Yeni yazılar e-mail adresinize gelsin!

Destek için:


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

***Yorum bırakabilmek için yorumunuzu yazdıktan sonra "gmail" hesabınızı giriniz***.

**Yorumunuz onay gerektirmez ve hemen yayınlanır.**


**Küfür veya argo içeren yorumlar kesinlikle silinecektir!**

**Yazdığınız yoruma cevap yazıldığında haberdar olmak için yorum formunun sağ alt köşesinde bulunan E-posta yoluyla abone ol linkine tıklayabilirsiniz.**