3 Mart 2013 Pazar

1 Sony Xperia Go'nun Dayanıklılık Testleri

Bir sony xperia manyaklığına şahit oldum, blogda paylaşmadan duramayacağım!.

Xperia son dönemlerde telefon piyasasında harbi bir yükselişe geçti. Teknolojiyi zorlayan ve farklılıklarla karşımıza çıkan X-peria, neler yapmamış ki!.. Bir telefonu su dolu bardağa koymamızı veya kafamız esince merdivenlerden atmamızı mümkün kılmış. Gerçi ben biz Türk'lerin bunu yine de yapmayacağını düşünüyorum. Yani düşününsenize, babanız size Xperia go almış, vermiş bi; bin lira, siz onu çeşmenin altına tutup yıkayacak, kafanız esince ordan oraya atabileceksiniz .. mi acaba :) .. Amoled 2 ekrana zor alışmıştık zaten (ona bile kılıf takan bir milletiz)(amoled 2 ekran asla çizilmez)

Aşağıdaki videodaki iki manyak bu telefonun nelere kadir olduğunu göstermek amacıyla facebook sayfasından gelen isteklere göre telefonu bazı testlere tabi tutuyorlar. Sözü bu iki videoya bırakıyorum, izleyince neden bu kadar abartılı bir yazı yazdığımı anlayacaksınız:


Bazen diyorum bu adamların hiç mi işi gücü yok :) Yani bunların ÖSS si yokmu arkadaş, Kpss si yok mu bunlar niye böyle tuhaf işlerle uğraşacak kadar boşlar, biz neden değiliz.. Sonra pek düşünmemek gerek diyor geçiyorum. Ama HTC Desire dan sonra Sony Xperia'yı alma olasılığım an itibariyle yükselmedi değil.

Şaka canım, en az bi 2 yıl sonra tabi :)

Kalın sağlıcakla..


Bu yazıyı beğendiniz mi?

Yeni yazılar e-mail adresinize gelsin!

Destek için:


1 yorum:

  1. Abi şu iki manyak kafayı yemiş bu telefonla :D Telefon Müthiş ya :)

    YanıtlaSil

***Yorum bırakabilmek için yorumunuzu yazdıktan sonra "gmail" hesabınızı giriniz***.

**Yorumunuz onay gerektirmez ve hemen yayınlanır.**


**Küfür veya argo içeren yorumlar kesinlikle silinecektir!**

**Yazdığınız yoruma cevap yazıldığında haberdar olmak için yorum formunun sağ alt köşesinde bulunan E-posta yoluyla abone ol linkine tıklayabilirsiniz.**