1 Ağustos 2012 Çarşamba

1 Ve Hotmail Gider Outlook Gelir

Zamanın en popüler e-mail sağlayıcılarından hotmail.com kabul etmek gerekir ki güçlü rakibi gmail karşısında tutunamadı. Artık hotmail kullanmak, gmail kullanmamak, webde cahillik anlamına bile gelir olmuştu.

Bizler bunun farkındayız peki hotmail'in sahibi microsoft farkında mı? Tabi ki. Hotmail kullanımının azalması üzerine microsoft hotmaili artık kapattı ve bir office aracı olan Outlook ile devam edeceğini açıkladı.


Mevcut gmail hesabınızı outlooka bağlayabileceğiniz gibi eğer bir hotmail hesabınız varsa şimdilik onunla da kullanmaya devam edebilirsiniz.

Outlook sade ve kullanışlı görünümüyle rakiplerine taş çıkartabilir ama açıkçası outlook'un ilerleyebilmesi için rakiplerinin gerilemesi gerek. Yani cezanında dediği gibi yükselen ben değilim alçalan duvarlar misali :) Çünkü zaten tüm işini gören gmail varken neden outlook'a gitsin ki kullanıcı. Farklı bir arayüz, sosyal ağlarla entegre olması.. Şimdiden bunları yaparak işe koyuldu windows. Rekabet iyidir, biz kullanıcıların işine yarar. Bakalım ilerleyen günler bizlere ne gösterecek.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

Yeni yazılar e-mail adresinize gelsin!

Destek için:


1 yorum:

***Yorum bırakabilmek için yorumunuzu yazdıktan sonra "gmail" hesabınızı giriniz***.

**Yorumunuz onay gerektirmez ve hemen yayınlanır.**


**Küfür veya argo içeren yorumlar kesinlikle silinecektir!**

**Yazdığınız yoruma cevap yazıldığında haberdar olmak için yorum formunun sağ alt köşesinde bulunan E-posta yoluyla abone ol linkine tıklayabilirsiniz.**