29 Nisan 2012 Pazar

6 Facebook Zaman Tünelini Kaldırmanın Kesin Yöntemi!

FACEBOOK ZAMAN TÜNELİ KALDIRILAMAZ!


Bu yazımda "zaman tünelini profilinizden kaldırmanın kesin yolu" başlığını atmış olmamın nedeni zaman tünelini kaldırmak isteyen kitleyi bu paylaşıma çekmemdi.


Evet, yani sizi! Zaman tünelini kaldırmak mı istiyorsunuz, bu imkansız. Ama bu konudaki isteğinizi ve bilgi eksikliğinizi kullanan bazı kötü niyetli insanlar çok kolay bir şekilde sizi kandırabilir, oyuna getirip, bilgisayarınıza keygen, trojen gibi virüsler gönderebilirler.

Tekrar söylüyorum. Zaman tünelini kaldırmak mümkün değil. Böyle bir şeye facebook izin vermiyor. Boşuna orada burada aramanıza gerek yok, kötü niyetli insanların oyunlarına gelebilme ihtimalinizi arttırmayın.


Örneğin aşağıdaki fotoğrafa bir bakın.

Resimde görüldüğü üzere kötü niyetli kişi kullanıcılara bu linkteki programı indirip çalıştığı taktirde zaman tünelinden çıkmış olacağını söylüyor. Bu kesinlikle yalan! Daha önce de söylediğim gibi Zaman Tüneli şu an için profilinizden kaldırılamaz.
Bu tür gönderiler gördüğünüz taktirde derhal profili şikayet edin.
Güvenli gezinmeler.
Bu yazıyı beğendiniz mi?

Yeni yazılar e-mail adresinize gelsin!

Destek için:


6 yorum:

 1. Bilgilendirme için sağol Fırat, eminim bu kötü oyuna kanmak üzere olan bir çok insana faydan dokunacaktır.

  YanıtlaSil
 2. Rica ederim. İnşaallah, arkadaşlarımdan bu durumdan dolayı mağdur olan olunca böyle bir şeyler paylaşmak istedim. Umarım birilerine faydası dokunur.

  YanıtlaSil
 3. Murat Marangoz8 Mayıs 2012 14:32

  Zaman tünelinden çıkmanın hiçbir yolu yok.Zaman tünelinden çıkma ile ilgili konu açan sahtekarlar,milleti kendi facebook uygulamalarına,yada sayfalarını beğendirmeye yönlendiriryor kaç defa denk geldim.Zaman tüneli artık aktif ve kaçarı yok.Kurtulayım derken bilgisayarınıza virüs bulaştırıpta elin itini sevindirmeyin,anladınız siz :)

  YanıtlaSil
 4. Zaman tünelinden tamamen çıkış yok ancak kendi tarayıcınızda zaman tünelinden çıkabiliyorsunuz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ama o da binevi kendini kandırmak gibi bir şey :)

   Sil
 5. çok teşekkürler, bilgilendirme için sağol Fırat, eminim bu kötü oyuna kanmak üzere olan bir çok insana faydan dokunacaktır.

  YanıtlaSil

***Yorum bırakabilmek için yorumunuzu yazdıktan sonra "gmail" hesabınızı giriniz***.

**Yorumunuz onay gerektirmez ve hemen yayınlanır.**


**Küfür veya argo içeren yorumlar kesinlikle silinecektir!**

**Yazdığınız yoruma cevap yazıldığında haberdar olmak için yorum formunun sağ alt köşesinde bulunan E-posta yoluyla abone ol linkine tıklayabilirsiniz.**